Patrick Moreno nagrał poradnik dla Revealed Recordings. Sukces Polaka!

9 Sty 2020

Polski producent Patryk Bielowicz aka Patrick Moreno nagrał poradnik dla wytwórni Revealed Recordings. Wraz z Bransonem, przedstawili proces powstawania ich wspólnego utworu “Cyclone”. Tym samym, Patryk został pierwszym producentem, którego materiał pojawił się w sekcji Revealed Recordings “Academy”.

Revealed dzieli się wiedzą

Na stronie Revealed Recordings widnieje sekcja “Academy”, która zawiera kilkanaście poradników związanych z produkcją muzyki. Pierwszy z nich, to zapis z warsztatów, które odbyły się podczas Dancefair w 2018 roku. Kolejne również dotyczyły, m.in. “Revealed Day”, natomiast od pewnego momentu wytwórnia postawiła na osobiste poradniki artystów, nagrywane w domowym lub studyjnym zaciszu.

Patrick Moreno & Branson – Cyclone

Najnowszy materiał dotyczy utworu “Cyclone”, który został stworzony przez Patricka Moreno i Bransona. Kawałek został bardzo ciepło przyjęty przez fanów labelu, a co warto dodać – został wydany, jako “free download”. Revealed postanowiło nawiązać szerszą współpracę z autorami numeru, a całość została ogłoszona na Instagramie.

“Producenci to jest dla Was! Nowy masterclass nagrany przez Bransona i Patricka Moreno. Omówią oni swój wspólny utwór ‘Cyclone'” – Revealed Recordings

Muszę zaznaczyć, że podobnie jak wszystkie inne poradniki w “Academy”, tak i ten – jest płatny. Opłata to 1500 kredytów, które na stronie Revealed kosztują niespełna 5$. Materiał jest podzielony na 8 sekcji, które omawiają m.in. mix, mastering, wokal czy też melodię.

Patrick Moreno & Branson “Cyclone” – Masterclass: www.revealedrecordings.com

Naprawdę miło jest ujrzeć polskiego producenta, który rozwija i zacieśnia swoją współpracę z wytwórnią Hardwella. Mam nadzieję, że w 2020 roku Patryk ponownie zawita do Revealed Recordings!

Zobacz również:

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.