Paul van Dyk spadł ze sceny podczas A State of Trance Festival 2016

28 Lut 2016

paul-van-dyk-asot-2016-news

Wczoraj na stronie ukazał się wpis, w którym poinformowaliśmy Was o szczegółach transmisji z A State of Trance 2016. Tak duże wydarzenia to ogrom włożonej pracy, zarówno tej czysto organizacyjnej, jak i artystycznej. Kolejne gwiazdy występują na żywo, grają swoje przeboje i nierzadko starają się w każdy możliwy sposób nawiązać kontakt z publicznością.

Około 3:30 swój występ rozpoczęła prawdziwa legenda muzyki Trance – Paul van Dyk. W trakcie seta chciał on wejść na konstrukcję otaczającą scenę i… spadł. Poniżej możecie zobaczyć fragment transmisji, który ukazuje wypadek.

Jego stan był na tyle poważny, że został przetransportowany helikopterem prosto do szpitala. Armin postanowił zamknąć główną scenę, a tym samym anulować swój występ, o czym poinformował na telebimie. Dodał również wpis na Facebooku, w którym potwierdził całe zajście.

“Dzisiejszej nocy Paul van Dyk spadł ze sceny. Jest w drodze do szpitala. Jest on jednym z bohaterów A State of Trance Festival i właśnie dlatego musimy zamknąć główną scenę. Wszystkie pozostałe sceny są otwarte do 6 rano. Jak tylko będziemy mieć więcej informacji, damy Wam znać.” – Armin van Buuren (Facebook)

Godzinę temu na facebookowym profilu Paula pojawił się wpis, który dodał ktoś z jego zespołu.

Thank you for the overwhelming show of love and support for Paul. As you know there was an accident last night causing…

Posted by Paul Van Dyk on Sonntag, 28. Februar 2016

“Dziękujemy za niesamowitą miłość i wsparcie, jakie udzielacie Paulowi. Jak wiecie, ostatniej nocy zdarzył się wypadek, który spowodował, że Paul spadł z podwyższonej sceny. Aktualnie jest on w szpitalu. Kolejne informacje odnośnie samego wypadku, jak i odniesionych przez Paula obrażeń, nie są jeszcze dostępne. Dodamy je, jak tylko będzie to możliwe.” – Zespół PVD

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.