Paul van Dyk wraca do zdrowia!

7 Mar 2016

paul-van-dyk-zdrowie-news

Obchody 750 epizodu A State of Trance zapadną w pamięć wszystkim, którzy byli na miejscu, jak i śledzili relację w Internecie. Nie do końca będą to miłe wspomnienia, ponieważ w trakcie imprezy zdarzył się wypadek. Ze sceny spadła legenda muzyki Trance – Paul van Dyk. W trakcie seta postanowił wejść na konstrukcję sceny, postawił kilka kroków, nie zauważył krawędzi spadł. Wydaje się to dosyć dziwaczne, jednak jeśli weźmiemy pod uwagę euforię związaną z występem i zewsząd migające światła, to tego typu sytuacje wydają się całkiem prawdopodobne.

Na szczęście ostatnie doniesienia są niezwykle pozytywne. Zespół Paula zakomunikował za pośrednictwem Facebooka, że artysta ma się dobrze, jest w pełni przytomny i wraca do zdrowia. Mimo wszystko, obrażenia jakich doznał podczas upadku były poważniejsze niż się mogło wydawać. Producent doznał wstrząsu mózgu oraz strzaskał kilka kręgów. W związku z tym nadal przebywa w szpitalu i tam odzyskuje pełnię sił.

“Chcielibyśmy wyrazić nasze podziękowania i wdzięczność dla wszystkich, którzy wspierali PvD przez ostatni tydzień. Mamy do zakomunikowania bardzo dobrą wiadomość, Paul jest w pełni przytomny i aktualnie jest on pod normalną opieką lekarską. Doznał on wstrząsu mózgu oraz ma pęknięte kręgi. W związku z tym musi pozostać w szpitalu dopóki jego stan się nie poprawi. Spodziewamy się, że Paul w pełni wróci do zdrowia. PvD docenia Wasze wsparcie i nie może się doczekać, aż wróci do grania koncertów.” – Zespół Paul van Dyka

We'd like to express our heartfelt thanks and gratitude for everyone's overwhelming support for PvD this past week. We…

Posted by Paul Van Dyk on Samstag, 5. März 2016

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.