Pavel Khvaleev z Moonbeam udostępnił zapowiedź swojego nowego filmu

28 Wrz 2015

moonbeam-pavel-khvaleev-news-main

Mimo wszechobecnej komercji, jest kilku producentów muzycznych, którzy potrafią poruszyć serca słuchaczy. Do tego wąskiego grona zalicza się rosyjski duet – Moonbeam. Pełna emocji, zmysłowa, z lekką nutką melancholii i mroku muzyka, to ich znak rozpoznawczy. Mają oni niebagatelny wpływ na to jak obecnie wygląda mój gust muzyczny. Wiele osób – w tym ja – nie wyobraża sobie sceny klubowej/elektronicznej bez tych dwóch wyjątkowych artystów.

Okazało się, że jeden z braci, Pavel Khvaleev oprócz tego, że tworzy bajeczne utwory, próbuje również swoich sił jako reżyser filmowy. Zainteresowanie filmem wykazywał już wcześniej. Jest on współtwórcą około 30 teledysków do utworów projektu Moonbeam. Dwa lata temu ukazał się jego pierwszy film fabularny – „The Random” (imdb.com). Produkcja ta, co prawda nie zyskała wielkiego rozgłosu, ale Pavel nie stracił zapału. Razem ze swoją żoną Alexandrą i bliskimi przyjaciółmi stworzył tym razem coś zupełnie innego, a konkretnie horror pt. „III” (filmweb.pl). Inspiracje czerpał z filmu „Silent Hill” (filmweb.pl), więc jeśli lubicie tego typu klimaty, to powinniście zainteresować się „III”.

Miejmy nadzieję, że film Pavla Khvaleeva będzie można gdzieś znaleźć i obejrzeć. Mimo, że nie jest to komercyjna produkcja z wielkim budżetem, to trailer wygląda zachęcająco. Jeśli film ten będzie tak samo klimatyczny jak muzyka braci Moonbeam, to czeka nas kawał dobrego kina.

Autor: Maarten Metz | Facebook

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.