Pham – Movements EP

18 Sty 2016

Pham-Movements-EP-news

W 2015 roku dodaliśmy dwa wpisy o polskim producencie o aliase Pham. Jeden dotyczył występu w Dzień Dobry TVN, a drugi wywiadu dla DJ Mag. Artist Intelligence Agency niedawno wydało EP-kę Dawida o nazwie “Movements”. Zawiera ona tytułowy już hit, w nieco dopieszczonej, lecz nadal tak samo dobrej wersji. Na całość składa się siedem utworów, które pełne są oryginalnych elektronicznych brzmień połączonych z Hip-Hopem i R&B. W finale tworzy to future bassową bombę.

Bardzo trudno wybrać mi faworyta z tego wydania, ponieważ każdy z tych utworów jest niesamowicie dobry. Całkowicie wciągnął mnie kawałek “Off the Chair”, oczywiście zaraz po wydanych i osłuchanych już wcześniej “Movements” i “Control”. Jeśli się dobrze wsłuchacie, to usłyszycie pare zdań po polsku.

Warto też dodać, że Dawid współpracował z wieloma wokalistami m.in z Mr. Nickelz, Tribes, Yung Fusion, Lox Chatterbox i Anuka. Do jednej z produkcji dołączył się 20-letni szwedzki producent “Filip”.

Oto pełna tracklistaa “Movements”:

1. Pham – Movements (feat. Yung Fusion)
2. Pham – Trompki
3. Pham – Controls (feat. Lox Chatterbox)
4. Pham – Wants and Needs (feat. Mr. Nickelz & Tribes)
5. Pham x Filip – Squaad
6. Pham – Holding On (feat. Anuka)
7. Pham – Off The Chair (feat. Mayo)

Sprawdzcie nową EPkę Dawida na Spotify, a jeśli chcecie kupić EP-kę to zapraszam na iTunes.

Śledzcie Phama: Facebook | Twitter | SoundCloud

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.