Phuture Noize: “Zamierzam przestać koncertować, by móc się uczyć”

23 Lis 2019

Kilka dni temu, jeden z najlepiej zapowiadających się producentów muzyki Hardstyle – Phuture Noize, podzielił się z fanami swoimi osobistymi przemyśleniami. Marco niespodziewanie zapowiedział przerwę od występów oraz wyraził swoje zdanie na temat panujących obecnie trendów i kreowaniu sukcesu młodych talentów.

Pieniądze szczęścia nie dają

Phuture Noize opublikował na swoim fanpage’u trwający minutę filmik. Producent w artystyczny sposób, stojąc przy ścianie, wyświetla tekst swojej przemowy. Delikatnie przesterowany głos, dodaje głębi do całego przekazu, nad którym warto się chwilę zatrzymać.

” Nie zgadzam się.

Nie zgadzam się z panującymi obecnie trendami w branży DJ-skiej.
Kultura próbuje zmusić cię do wystąpienia na jak największej liczbie koncertów. Kiedy uda ci się wybić spośród talentów w muzyce Hardstyle, branża stara popchnąć cię do osiągnięcia największego możliwego sukcesu. Wszyscy myślą, że osiągniesz to poprzez bukowanie jak największej ilości występów, a tym samym generując jak najwięcej krótkoterminowych zysków finansowych.

Nie zgadzam się.

Nie zgadzam się z tym, że twój sukces zależy tylko od finansów.
Ale wierzę, wierzę że sukces tkwi w tworzeniu niesamowitej muzyki.
Chcę skupić się na byciu prawdziwym artystą, a nie tylko wykonawcą.

Przez nadchodzące miesiące zamierzam przestać koncertować, by móc się uczyć. By być lepszy we wszystkim co dla mnie ważne. Poświęcę cały ten czas na stworzenie nowego albumu, który wyjdzie w przyszłym roku” – Phuture Noize

“Zamierzam przestać koncertować”

W tym krótkim materiale wideo, artysta wyjaśnił, dlaczego musi zrobić przerwę od koncertowania. Podkreślił, że w branży muzycznej, gdy artysta odnosi sukces, wszyscy próbują go zmaksymalizować bukowaniem kolejnych występów. Za to on, chce się skupić na produkcji muzyki i doskonaleniu swojego rzemiosła. Właśnie dlatego zdecydował się na przerwę w graniu.

Album “Black Mirror Society” autorstwa Phuture Noize, cieszył się olbrzymią popularnością, a sam Marco wystąpił do tej pory na wszystkich najważniejszych wydarzeniach tj. Qlimax, Decibel, Impaqt, Tomorrowland, Supremacy, The Qontinent oraz Defqon1.

Niestety data powrotu Phuture Noize na scenę pozostaje nieznana. Pewnym staje się natomiast fakt, że występ na festiwalu Supremacy był jego ostatnim w tym roku.

Zobacz również:

Phuture Noize | The Spotlight | Defqon.1 Weekend Festival 2019

O autorze

Avatar autora
Przemysław Ciupek editor

Pasjonat muzyki i organizacji wydarzeń. Niespełniony artysta. Miłośnik piłki nożnej oraz mody męskiej.