Phuture Noize został wyróżniony przez Q-dance. Dedykowane X-Qlusive!

14 Sty 2020

W listopadzie ubiegłego roku, Phuture Noize ogłosił odpoczynek od koncertowania. Jeden z najbardziej obiecujących przedstawicieli młodego pokolenia muzyki Hard, postanowił skupić się na produkcji muzyki i doskonaleniu umiejętności. Przerwa miała trwać kilka miesięcy, co nie zwiastowało rychłego powrotu artysty na scenę, a jednak!

Znacznie krótsza przerwa

Mówi się, że “plany to jedno, a życie to drugie” i tak też jest w tym wypadku. Fani obawiali się długiej rozłąki z ulubionym artystą, a tymczasem już teraz poznaliśmy datę jego kolejnego występu. Phuture Noize został doceniony i wyróżniony przez organizację Q-dance, która zaprosiła go do udziału w wyjątkowym projekcie.


“Uwolniony spod swego ciężaru, gotowy odrzucić wszystko co nie jest konieczne. Jego czas nadszedł.” – Q-dance

Tym wzniosłym opisem Q-Dance zapowiedziało wydarzenie spod szyldu X-Qlusive. Twórca albumów “Phuture Propaganda” oraz “Black Mirror Society” stanie się częścią historii, tego jedynego w swoim rodzaju eventu.

Phuture Noize – Black Mirror Society

X-Qlusive to po Qlimax’ie, najdłużej funkcjonujące wydarzenie spod ręki Q-Dance. Jego celem jest uhonorowanie najlepszych – w danym momencie – artystów. Ekskluzywność wydarzenia potęguje fakt, że wystrój oraz line-up są dobierane przez pryzmat wyróżnionego artysty.

Q-dance prezentuje: X-Qlusive – Phuture Noize

Q-dance| X-Qlusive – Phuture Noize odbędzie się w środę 20 maja 2020 w hali koncertowej AFAS Live w Amsterdamie. Bilety w sprzedaży pojawią się 1 lutego na stronie www.q-dance.com. Wkrótce poznamy więcej informacji odnośnie tego wydarzenia.

Otwarte pozostaje pytanie, co z zapowiadanym albumem? Do maja pozostało jeszcze trochę czasu, który – miejmy nadzieję – Phuture Noize wykorzysta na proces twórczy. Jeśli tak się stanie, to X-Qlusive z jego udziałem będzie jeszcze ciekawsze!

Zobacz również:

O autorze

Avatar autora
Przemysław Ciupek editor

Pasjonat muzyki i organizacji wydarzeń. Niespełniony artysta. Miłośnik piłki nożnej oraz mody męskiej.