Pięć utworów, które prawdopodobnie ukażą się na płycie Deadmau5’a!

5 Lis 2016

deadmau5-album-5-news
Minęły 2 lata od kiedy Deadmau5 wydał swój ostatni album, ale już 2 grudnia planowana jest premiera nowego krążka, który nazywa się „W:/2016ALBUM”. Będzie to pierwszy, niezależnie wydany album Joela, który ukaże się w jego własnym labelu – Mau5trap.

W międzyczasie, Mysza częstował swoich fanów porcjami nowej muzyki, którą udostępniał na Soundcloud, podczas występów na żywo albo streamów ze studia na Twichu. Z radości na wieść o nowym albumie, pragnę zaprezentować  5 najbardziej wyczekiwanych utworów które prawdopodobnie znajdą się na „W:/2016ALBUM”:

5. “Whelk then”

Utrzymany w surowej stylistyce numer był jednym z najczęściej odsłuchiwanych na Souncloudzie przed całkowitym wyczyszczeniem konta, które miało miejsce w grudniu zeszłego roku. Joel potwierdził oficjalnie na swoim twitterze, że “Whelk then” pojawi się obok, np. „ Saved”.

4. “4ware01”

To jest powrót do Progressive House’owych brzmień, klasyczny „pływak” nasuwający na myśl „The Veldt” czy „Strobe”.

3. “Blood for the Bloodgoat”

“Blood for the Bloodgoat” długo oczekiwany utwór we współpracy z Grabbitz, ujrzy światło dzienne jeszcze w grudniu tego roku

2. “Imaginary Friends”

“Imaginary Friends” został ulubieńcem fanów od kiedy pierwszy raz Deadmau5 ujawnił ten numer w listopadzie. Typowy dla stylu Zimmermanna break, kontrastuje z minimalistycznym dropem, mi osobiście przypomina niewydany utwór „71c”, ciekawi mnie czy wam też?

1. “Crampy Bitch”

Przez wiernych fanów “Crampy Bitch” został uznany jako wierna kopia, wspomnianego już wcześniej, „Strobe”. Co nie przeszkodziło w uznaniu go jako najbardziej wyczekiwanego numeru z nowego albumu. Kawałek już stanowi integralną część jego pokazów. Mam nadzieję, że zmieni nazwę przed pojawieniem się oficjalnej tracklisty.

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.