Pierwszy festiwal EDM w Disneylandzie już za nami. Będzie kolejna edycja!

11 Lip 2017

disneyland_paris_edm_event

Kilka dni temu na naszych łamach wspominaliśmy o pierwszym festiwalu EDM organizowanym w… Disneylandzie! W ubiegłą sobotę w Paryżu odbyła się pierwsza edycja Electroland, podczas której, na naprawdę robiącej wrażenie scenie, wystąpili Michael Calfan, NERVO, Steve Aoki oraz Richard Orlinski. Może i nie jest to oszałamiający line-up w stylu Ultra Music Festival czy Tomorrowland, ale jak na pierwszą edycję, wygląda to naprawdę ciekawie.

Tegoroczna edycja była pilotażową. Testy jednak zakończyły się sukcesem, a więc w następnym roku odbędzie się kolejna edycja imprezy, co zostało zaanonsowane na sam koniec imprezy.

electroland-2017-return-min

Następnym razem Electroland może potrwać dłużej niż jeden dzień. Tak przynajmniej można domniemywać, bazując na słowach organizatorów, które przytoczyliśmy na naszej stronie w sobotę. Poniżej możecie obejrzeć kilka nagrań z samej imprezy, które uchwycili obecne tam osoby.

Bardzo podoba mi się, że w roku dwudziestych piątych urodzin paryskiego parku rozrywki, właściciele postanowili otworzyć się na fanów elektronicznej muzyki tanecznej. Electroland był z pewnością dobrym pomysłem na połączenie raverskiej duszy z chęcią odwiedzenia sławnego miejsca, o którym nieraz marzyło się za dziecka. Tym bardziej, że bilet na event pozwalał również na skorzystanie z licznych atrakcji znajdujących się na terenie Disneylandu.

O autorze

Avatar autora
Patryk Wojtanowicz editor