Początki kariery Martina Garrixa w 5 minutowym filmie

2 Paź 2016

Początki kariery Martina Garrixa
Każdy dzień zbliża nas do koncertu Martina Garrixa w Polsce. Już 27 listopada młody Holender wystąpi w Krakowie na Tauron Arenie, gdzie powitają go tłumy fanów. Jest to wyjątkowe wydarzenie, które cieszy się sporym zainteresowaniem. Nic dziwnego, bo kto jak kto, ale Martin ma wspaniały kontakt z publicznością, który potęgują jego znane utwory. Od czasu “Animals” jego playlista znacznie się rozrosła i aktualnie ciężko go przypisać do jednego gatunku muzycznego. Patrząc na te sukcesy warto zobaczyć początki kariery Martina Garrixa.

W ramach przygotowań do występu, warto zapoznać się z materiałem autorstwa Huberta Augustyniaka, który jest dyrektorem muzycznym 4fun.tv. Czym interesował się Martin Garrix, podczas gdy cała Polska śledziła sukcesy Otylii Jędrzejczak w Atenach? Na czym skupiał się 10-letni DJ, w czasach gdy jego rówieśnicy oglądali sitcom Hannah Montana? Tego i więcej ciekawostek dowiecie się z filmu, który ukazuje początki kariery Martina Garrixa.

Martin Garrix | Facebook

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.