Polish DJs Chart – Nie spodziewaliśmy się, aż takiego zainteresowania!

23 Lis 2019

18 listopada wystartował plebiscyt Polish DJs Chart, którego celem jest wyłonienie najpopularniejszego, polskiego producenta. Jest to pierwsza edycja tego przedsięwzięcia, które zorganizowaliśmy wspólnie, jako polskie media związane z muzyką elektroniczną. Myślę, że nikt z nas nie spodziewał się takiego zainteresowania i takiego zaangażowania ze strony Was – głosujących, jak i artystów. Plebiscyt trwa, ale warto podkreślić pierwszy sukces!

Pierwsze dwa dni wprawiły w osłupienie

Tuż po północy, 18 listopada, został uruchomiony system, w którym możecie oddawać głosy. Okazało się, że już wtedy wiele osób było zainteresowanych plebiscytem i chciało wesprzeć swoich ulubionych artystów. W ciągu pierwszych 48 godzin, strona polishdjschart.pl zaliczyła kilkadziesiąt tysięcy odsłon! Tak naprawdę nikt z nas, organizatorów, nie spodziewał się, aż takiego zainteresowania. Niezmiernie cieszy nas, że idea plebiscytu przypadła Wam do gustu i tak licznie angażujecie się w jego przebieg – oddając głosy. Jest to dla nas ogromne wyróżnienie, dziękujemy Wam za zaufanie i wiarę w projekt.

Jeśli jeszcze nie zagłosowaliście na swoich pięciu ulubionych, polskich DJ-ów i/lub producentów, to koniecznie zajrzycie na stronę: polishdjschart.pl

Kiedy poznacie wyniki plebiscytu?

Wyniki ogłosimy 20 grudnia podczas specjalnej audycji Xoni On Air. Wówczas przedstawimy 50 najpopularniejszych, polskich DJ-ów i/lub producentów, których wybraliście w drodze głosowania. Gala będzie miała również dodatkowy element, ponieważ w trakcie transmisji będzie prowadzona zbiórka pieniędzy na szczytny cel. Wszystkie szczegóły związane z przebiegiem audycji ogłosimy w późniejszym terminie.

Jeśli macie pytania związane z Polish DJs Chart, to zajrzyjcie do poprzedniego wpisu z ogłoszeniem plebiscytu. Znajduje tam się FAQ, które zapewne rozwieje część wątpliwości, a jeśli nie, to napiszcie do nas w wiadomości na oficjalnym fanpage’u: facebook.com/polishdjschart

Zobacz również:

https://www.facebook.com/EssentialMusicTV/videos/424756428167563/

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.