Polski DJ zatrzymany w Miami za przemyt kokainy!

26 Paź 2016

Polski DJ zatrzymany w Miami za przemyt kokainy
Mówiąc o festiwalach muzyki elektronicznej bardzo często są one powiązane z nielegalnymi substancjami. Dla jednych – wystarczy muzyka i świetna atmosfera, a inni wolą się wspomagać różnego typu dragami. Przypadków powiązań EDM i środków odurzających jest wiele. Dziś usłyszeliśmy o kolejnej tego typu informacji i nie było by w tym nic dziwnego, gdyby nie okazało się, że głównym bohaterem tego newsa jest… nasz rodak. Nagłówek “Polski DJ zatrzymany w Miami za przemyt kokainy” nie brzmi zbyt dumnie, no ale…

Nijaki DJ V_Valdi znany m.in. z organizacji festiwalu Electrocity w Lubiążu, zasłabł na lotnisku w Miami. Po udanej próbie przywrócenia świadomości przez lekarza, Polak przyznał się, że przewozi w brzuchu woreczki z kokainą. Aż 53 woreczki zostały chirurgicznie usunięte z żołądka. V_Valdi stanął przed sądem w Miami 17 października i z jakiegoś dziwnego powodu, nie przyznał się do postawionych mu zarzutów.

DJ-owi grozi od 5 do 40 lat pozbawienia wolności. Strona z newsami amerykańskiego Miami – miamiheraird.com, udostępniła na swojej stronie zdjęcie “skarbu” z brzucha Polaka. Szukając pozytywów w całym zdarzeniu, przynajmniej poczeka na miejscu na co najmniej Ultra Music Festival 2021.

coca

O autorze

Avatar autora
Krzysiek Brodowski editor