Polski producent wyda remix w Armada Music. Sukcesów Polaków nie brakuje!

25 Sie 2017

armada-clarx-news

Clarx, czyli tak naprawdę Czarek Ptak, to jeden z tych producentów, który zyskuje coraz większy rozgłos w naszym kraju, ale również za granicą. Producent gatunku Future Bounce ma za sobą takie sukcesy, jak m.in. ponad 2 miliony wyświetleń bootlegu “The One” The Chainsmokers, czy chociażby występ na Target One Festival, który gościł Toma Swoona i Skytecha. Ponadto jego utwory zyskują support takich osobistości, jak Alan Walker, Tiesto, Martin Garrix czy David Guetta. A do tego wszystkiego możemy dołożyć kolejną cegiełkę.

Holenderski gigant Armada, którego właścicielem jest sam Armin van Buuren, podpisał umowę z Clarxem, na wykonanie remixu do jednego z wydań w tej właśnie wytwórni. Całość została potwierdzona zdjęciem kontraktu.

Nie znamy jeszcze dokładnej daty wydania tej produkcji lecz możemy być pewni, że Clarx pozytywnie zaskoczy słuchaczy. Domyślam się, że remix będzie utrzymany w klimatach Future Bounce, lecz nigdy nic nie wiadomo!

Teraz pozostaje tylko pogratulować Czarkowi kolejnego sukcesu i czekać na premierę, a tymczasem pozostawiam Was z obecnie najpopularniejszym utworem Clarxa!

O autorze

Avatar autora
Maks Klimek editor