Polski producent wyda utwór z Marshmello! [AKTUALIZACJA]

24 Kwi 2017

sikdope-marshmello-news
Marshmello to amerykański DJ i producent, który działa pod tym aliasem od 2015 roku. Oficjalnie nie wiadomo kim jest, jednak w sieci pojawiły się dowody, że pod kaskiem w kształcie pianki z syropu kukurydzianego ukrywa się Dotcom. Okazuje się, że aura tajemniczości nadal jest skutecznym sposobem na reklamę. Nie miałby ona jednak sensu, gdyby nie miliony wyświetleń jego kolejnych utworów, które ugruntowały sukces tej marki.

Okazuje się, że współpracę z Marshmello rozpoczął polski producent – Sikdope. Zapowiedział on na swoim Facebooku, że ten collab będzie “magiczny”. Biorąc pod uwagę, że obaj Panowie mają tego samego menadżera, który zajmuje się również karierą Jauza, to możemy się spodziewać wyjątkowo udanego kawałka. Sikdope już nie raz udowodnił, że potrafi tworzyć muzykę na światowym poziomie. Po ostatniej premierze w wytwórni Calvina Harrisa – Fly Eye Records, będzie mógł ponownie zaistnieć na globalnej scenie EDM. Trzymamy kciuki!

“Collab z Marshmello będzie magiczny” – Sikdope

AKTUALIZACJA

Chociaż od poprzedniego wpisu minął niemal rok i do tej pory nie doczekaliśmy się wyników współpracy Marshmello i Skidope’a, jednak sprawa pozostaje nadal aktualna. Wszystko za sprawą komentarza pod jednym z wpisów na naszym fanpage’u, który zamieścił sam Sikdope.

Poniżej możecie zobaczyć screen komentarza:
18010303_1514276868603141_8618327420142075956_n
“Marshmello x Sikdope collab w drodze”  – Sikodope

Czekamy na dalsze informacje i oficjalną zapowiedź!

Sikdope | Facebook | Twitter | SoundCloud

Marshmello | FacebookTwitter | SoundCloud

O autorze

Avatar autora
Krzysiek Brodowski editor