Porter Robinson i Madeon odbyli pierwsze wspólne koncerty. Zobacz nagrania!

1 Paź 2016

Porter Robinson i Madeon
W sierpniu swoją premierę miał długo wyczekiwany collab Portera Robinsona i Madeona, czyli dwóch geniuszy muzyki elektronicznej. “Shleter” spotkało z niezwykle pozytywnym przyjęciem ze strony słuchaczy EDM. Utwór ten, możemy usłyszeć m.in. w nowej odsłonie piłkarskiej serii gier FIFA. Oprócz wydanego utworu, Amerykanin i Francuz zapowiedzieli wspólną trasę koncertową po Ameryce, która ma promować ich nowy singiel. Niektóre z koncertów odbyły się całkiem niedawno, a szczęśliwe osoby, które miały okazję być na miejscu i zobaczyć, jak wspólnie grają Porter Robinson i Madeon, podzieliły się nagraniami.

Na krótkich filmikach możemy usłyszeć nowe interpretacje swoich znanych utworów. Duet, z resztą tak jak zawsze, postanowił nie ograniczyć się tylko do sprzętu DJ-skiego. Podczas koncertu, panowie dawali z siebie wszystko grając na syntezatorach oraz śpiewając. Naprawdę rzadko kiedy można zobaczyć taką energię, oraz wczucie się w muzykę, nie tylko po stronie artystów, ale i widowni. Jeżeli Porter Robinson i Madeon to wasi idole i uwielbiacie tą dwójkę tak samo jak ja, to będziecie wniebowzięci. Nagrania te dają tylko posmak tego, co czeka nas podczas ich występu na żywo!

Place facemelt here…. #porterrobinson #madeon #edm @tabernacleatl @porterrobinson @madeon

Film zamieszczony przez użytkownika Candice Arseneau (@lilac_meddow)

#porterrobinson #madeon #shelterlivetour

Film zamieszczony przez użytkownika Adam Nowlan (@awnowlan)

#shelterlivetour #porterrobinson #madeon 🙌🏻💗

Film zamieszczony przez użytkownika _laurean (@_laurean)

When words fail, music speaks 🎼🎙🎉#edm #music #porterrobinson #madeon #housemusic #atlanta #georgia #thetabernacle #edmlifestyle

Film zamieszczony przez użytkownika Man Has Many Names 🎭 (@being_bodhi)

O autorze

Avatar autora
Krzysiek Brodowski editor