Porter Robinson i Madeon udostępnili wspólny utwór!

13 Sie 2016

porterxmadeoncollab

Porter Robinson i Madeon to jedni z najbardziej utalentowanych producentów muzycznych na świecie. Ich utwory to ambitne i świeże elektroniczne brzmienia, które mają swoich zwolenników na całym świecie. Obydwaj po wydaniu swoich debiutanckich albumów postanowili zrobić sobie długą przerwę w wydawaniu nowych singli. W tym tygodniu jednak Porter oraz Madeon przerwali ciszę i udostępnili wspólny utwór! Fani bardzo długo czekali na połączenie brzmień Amerykanina i Francuza. Oczekiwanie to zostało jednak zakończone.

“Shelter”, bo taki tytuł nosi najnowsza produkcja dwójki producentów, to prawdziwa perełka, w której wszystko gra jak powinno. Produkcja znakomicie łączy style Portera Robinsona i Madeona, a żeby udoskonalić utwór, zaśpiewał w nim ten drugi, którego głos mogliśmy usłyszeć już na jego albumie “Adventure”.

W ramach promocji wspólnego utworu Porter oraz Madeon ogłosili wspólną trasę koncertową po Ameryce, która będzie zwieńczeniem ich najnowszego dzieła. Trasa rusza już 29 września, a zakończy się 2 grudnia. Wszystkie koncerty oczywiście będą koncertami live, tak jak twórcy “Shelter” przyzwyczaili nas do tego w ostatnim czasie. Informacje o koncertach znajdziecie na plakacie na dole.

porterxmadeon

O autorze

Avatar autora
Krzysiek Brodowski editor