Porter Robinson pomógł producentowi muzycznemu i… Kupił mu komputer!

8 Wrz 2017

porter-robinson-divergent-news

Z przyjemnością pisze się newsy, które niosą pozytywny przekaz, a tak jest tym razem. W obecnych czasach producenci muzyczni stają się gwiazdami, które zarabiają potężne pieniądze. Niestety początki są trudne, a tym bardziej, gdy przydarzy się awaria sprzętu. Z taką przeciwnością losu spotkał się Shadient, którego komputer wyzionął ducha. Na szczęście nic straconego!

Producent wrzucił na Twittera screenshot z trzema przelewami od Portera Robinsona, który w sumie przelał mu 3 000$. Pieniądze te zostały przekazane na zakup nowego komputera dla Shadienta, który pracuje nad debiutanckim albumem. Jak widać, Porter polubił twórczość tego producenta, który stawia na nieszablonową elektronikę.

“Cóż za niezwykła dusza daje komuś 3000$ na nowy komputer? Porter Robinson to zrobił. Kolejny powód by go uwielbiać” – Shadient

Ten niezwykły dar to również zobowiązanie, jednak Shadient obiecał, że ta inwestycja nie pójdzie na marne. Pozostaje czekać na efekty jego pracy, a tymczasem zostawiam Was z jego najnowszym remixem.

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.