Porter Robinson – Powrót do grania na festiwalach

12 Kwi 2015

porter-internet-main

Prawie rok trwała przerwa w trakcie której Porter zniknął z typowo festiwalowej sceny. W wywiadzie dla THUMP wyjaśnił, że chciał przez ten okres dopracować swoje show składające się z własnych utworów. Dzięki temu grając na imprezach typu Ultra Music Festival czy Coachella będzie miał spójny obraz tego co chce przedstawić. Oprócz tego wyjawił, że bardziej skupił się na sobie poprzez odcięcie się od internetu.

“Zacząłem bardzo przejmować się tym co mówią o mnie w internecie. Miało to, sam nie wiem, coś jak toksyczny wpływ na moje życie. Odbijało zbyt duże piętno na moich decyzjach.” – Porter Robinson

Wywiad trwa lekko ponad trzy minuty ale pada tam sporo wartościowych treści. Robinson podkreśla, że nie chce zostać DJ-em, który na każdym festiwalu gra ciągle te same piosenki. Stwierdził, że chce się dzielić muzyką, która ma dla niego największe znaczenie.

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.