Porter Robinson przedstawił swoje TOP 10 utworów 2016 roku

13 Gru 2016

porter-top-10-news
Miłośnicy elektronicznej muzyki w tym mniej komercyjnym wydaniu, z pewnością znają twórczość Portera Robinsona. Ten pochodzący z USA producent znany jest oryginalnych brzmień, które zachwycają i inspirują ludzi na całym świecie. Swego czasu przeszedł on mentalną przemianę, gdzie z potencjalnej gwiazdy EDM, stał się pełnokrwistym artystą. Jak widać, zmiana wyszła mu na dobre. W 2014 roku wydał album “Worlds”, z którym była powiązana trasa koncertowa. W tym roku postanowił nawiązać współpracę z Madeonem, dzięki czemu wspólnie realizują “Shelter Tour”.

Powyższe dokonania sprawiają, że Porter stał się ważną postacią muzyki elektronicznej. Fani śledzą jego media społecznościowe i dzielą się przeżyciami związanymi z jego twórczością. Krótko mówiąc, to co robi nie jest bez znaczenia. Właśnie dlatego warto zapoznać się z jego TOP 10 ulubionych utworów 2016 roku. Amerykanin zdradził całą listę podczas audycji w stacji Triple J. Poniżej możecie zapoznać się z cała listą!

1. Chance The Rapper – Same Drugs
2. Lido – Murder
3. Hundaes – Be There
4. Bon Iver – 33 ‘GOD’
5. Kero Kero Bonito – Big City
6. 3LAU – Is It Love {Ft. Yeah Boy}
7. M83 – Do It, Try It
8. Manila Killa – All That’s Left – The M Machine Remix {Ft. Joni Fatora}
9. Tourist – Run
10. The Weeknd – I Feel It Coming {Ft. Daft Punk}

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.