Porter Robinson wydał genialny teledysk do utworu “Shelter”!

22 Paź 2016

Porter Robinson wydał genialny teledysk
Niech podniosą rękę do góry wszyscy, którzy mają dość soft porno w teledyskach Spinnin Records. Oczami wyobraźni widzę ten las rąk i nie jest wizja oderwana od rzeczywistości, bo temat ten coraz częściej poruszany jest na naszym fanpage, jak i w grupie. Swego czasu nie było to tak nachalne, od czasu do czasu pojawiały się nachalne miniaturki. Teraz jednak stało się to standardem i przestało kogokolwiek dziwić. Właśnie dlatego warto docenić zaangażowanie jednego z najbardziej uzdolnionych producentów naszych czasów. Porter Robinson wydał genialny teledysk do utworu “Shelter”, który to skomponował wspólnie ze swoim kumplem Madeonem.

Nie jest tajemnicą, że Porter jest miłośnikiem kultury związanej z Anime. To właśnie w tej stylistyce postanowił zrealizować teledysk do “Shelter”. Całość trwa 6 minut i w zasadzie jest animowaną historią z muzyką w tle. W świecie siedmiodniowych hitów mało komu chce się realizować ambitne wideo, więc doceńcie zaangażowanie Portera i poświęćcie te kilka minut na obejrzenie. Brawo!

Porter Robinson | Facebook

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.