Porter Robinson zapowiedział nowy album “Nurture”. Dziś premiera nowego utworu!

29 Sty 2020

Bez żadnego ostrzeżenia, Porter Robinson zapowiedział swój nowy album “Nurture”, a także premierę nowego utworu “Get Your Wish”. Usłyszeliśmy również krótki fragment nowego dzieła tego wyjątkowego, amerykańskiego producenta. Informacje te wzbudziły wiele emocji, bo Porter to jeden z tych artystów, który stawia na jakość a nie ilość. Czego możemy się spodziewać po nowym krążku Robinsona?

Zapowiedź albumu “Nurture”

W świecie cotygodniowych premier i wyścigu za trendami, bardzo łatwo zgubić oryginalność, kreatywność i jakość. Na szczęście muzyka elektroniczna ma w swoim zanadrzu takie postaci, jak Porter Robinson. Jest to idealny przykład artysty, który tworzy magiczne, muzyczne dzieła. Na każde z nich warto czekać, bo możemy być pewni, że będziemy obcować z czymś niezwykłym.

W sierpniu 2014 roku, Porter wydał swój pierwszy album o nazwie “Worlds”. Ten genialny krążek zawiera między innymi takie utwory, jak “Divinity”, “Sad Machine” czy “Lionhearted”. Mimo, że od premiery minęło dobrych kilka lat, każdy z numerów nadal brzmi świeżo i wzbudza emocje. Próba czasu, to najlepszy wskaźnik jakości muzyki. Właśnie dlatego fani Portera, jak i ogólnie muzyki elektronicznej, ucieszyli się na wieść o nowym albumie Robinsona, którego nazwa to “Nurture”.

“nurture” – the second porter robinson album

Przesłuchując trwającą niespełna minutę zapowiedź, od razu można poczuć unikalny klimat twórczości Portera. Delikatne dźwięki spotykają się z charakterystycznymi wycinkami wokalu i przebłyskami mocniejszych brzmień. Zapewne wpływ na tworzoną muzykę ma poboczny alias Robinsona – Virtual Self. To właśnie pod tym pseudonimem powstało, m.in. “Ghost Voices”.

Premiera utworu “Get Your Wish”

Nie znamy dokładnej daty premiery płyty, a wiemy jedynie, że ukaże się w 2020 roku. Porter postanowił zaostrzyć apetyt w najlepszy możliwy sposób, czyli wydając jeden z utworów z albumu “Nurture”. Już dziś o godzinie 20:00 naszego czasu, ukaże się nowy kawałek Portera Robinsona o nazwie “Get Your Wish”.

Porter Robinson – Get Your Wish (Official Music Video) | Premiera o 20:00

Nie ukrywam, że nie mogę się doczekać aż usłyszę dzisiejszą premierę Portera. Jestem pewien, że zarówno ten jeden utwór, jak i cały album będą skończonym dziełem. Sztuka wymaga czasu, a w tym wypadku artysta miał czas od 2014 roku. Byle do 20:00!

Zobacz również:

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.