Powrót Swedish House Mafii wiecznie żywy. Spotify dolewa oliwy do ognia!

12 Mar 2018

Z dnia na dzień pojawia się coraz więcej informacji, poszlak i domysłów, dotyczących domniemanego powrotu Swedish House Mafii podczas jubileuszowej edycji Ultra Music Festival. Czasu do eventu coraz mniej, a atmosfera coraz bardziej napięta – wszak mamy do czynienia z chyba najbardziej legendarnym aliasem w historii EDM, który będzie miło wspominany przez kolejne pokolenia, a który – jak mówią pewne przesłanki – miałby powrócić.

Mieliśmy już podejrzane ruchy na facebookowym fanpage’u trio, mieliśmy także dementi ze strony Steve’a Angello i byłej menadżerki artystów. Jednak fani nie przestają spekulować, szczególnie po tym, jak do gry wszedł portal streamingowy Spotify, na którym istnieje playlista “Mint”, skupiająca najlepsze w mniemaniu redakcji portalu, elektroniczne hity.

Właśnie tam przy okazji ostatniego update’u pojawiły się… utwory Swedish House Mafii, mianowicie “Antidote”, “Greyhound” oraz “Miami 2 Ibiza”. Warto wspomnieć, że lwią część playlisty stanowią nowości, a dotychczas utwory trio tam się nie pojawiały. Jest to więc kolejna poszlaka sugerująca, jakoby Axwell, Sebastian Ingrosso i Steve Angello mieli znów połączyć siły, chociaż na ten jeden raz, podczas Ultra Music Festival.

Jaka będzie rzeczywistość? Wszystko się okaże już w następny weekend. Mam nadzieję, że będziecie – podobnie jak ja – śledzić tegoroczną transmisję. W tym roku szczególnie warto!

O autorze

Avatar autora
Patryk Wojtanowicz editor