Protocol Recordings świętuje swoje piąte urodziny!

30 maja 2017

nicky-romero-anxiety-news
Urodziny to z jednej strony przyjemny dzień, ale z drugiej przypominają nam o upływającym czasie. Tak to wygląda w przypadku ludzi, ale niekoniecznie w przypadku naszych osiągnięć. Wówczas cieszymy się z własnej wytrwałości i wspominamy sukcesy, mając nadzieję na kolejne w przyszłości. Ostatnio powód do świętowania miał Nicky Romero, którego wytwórnia “Protocol Recordings” obchodziła 5-te urodziny. Z tej okazji został zaprezentowany specjalny odcinek “Protocol Radio”.

To był wyjątkowy, 250. epizod. Przez pierwszą godzinę mogliśmy usłyszeć największe przeboje Holendra, takie jak “Symphonica” czy “Like Home”, a także kawałki z jego wytwórni Protocol. Druga godzina upłynęła na secie granym na żywo. W międzyczasie życzenia złożyli Don Diablo, Krewella, Nervo i Armin Van Buuren. Najważniejszą chwilą było przyniesienie tortu przez tatę Nicky’ego, na którym dumnie widniało czekoladowe “5”.

To wspaniała moment dla każdego artysty. Jego “dziecko” kończy 5 lat, i nie ma co ukrywać, wiele się przez ten czas zmieniło. Sam dołączę się do życzeń, oby Protocol Radio grało jak najdłużej, a Protocol Recordings raczyło nas kolejnymi hitami!

Oprócz specjalnego epizodu radio show, została zapowiedziana również specjalna EP-ka, która ukaże się 7 czerwca.

Poniżej możecie przesłuchać omawiany odcinek:

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.