Protocol Recordings zapowiedziało trasę “Get Connected”

11 Kwi 2016

nicky-romero-tour-news

Ostatnio zmieściłem na stronie wywiad, w którym Nicky Romero wspomniał o swoich planach związanych z wytwórnią Protocol Recordings. Z powodu problemów zdrowotnych, nie mógł on poświęcić się w 100% swojej karierze, jak i zarządzaniu labelem. Zapowiedział jednak, że poradził sobie z przeciwnościami i z rozmachem wraca do świata elektronicznej muzyki. Postanowił nieco zmienić skład zarządzający Protocol, zapowiedział budowę domu przeznaczonego do produkcji muzyki oraz pomniejszych studio nagraniowych, a co najważniejsze, że ma przygotowane na ten rok wiele własnych premier.

Do listy wielkiego “come back” dołącza trasa koncertowa “Get Connected”. Rozpoczęła się ona 19 marca w Miami, następne przystaneki to Daydream Festival w Belgii, Tomorrowland Brasil, Sziget Festival na Węgrzech i ADE – Melkwego w Amsterdamie. Kolejne lokalizacje będą ujawnione już niedługo. Obecność marki Protocol oznacza sety od m.in. R3haba, Arno Costa, Thomasa Golda, Volt & State, Deniza Koyu, i samego Nicky’ego Romero.

Z naszego punktu widzenia najbliżej mamy do Budapesztu i Amsterdamu, więc jeśli ktoś z Was chce zobaczyć na żywo w/w gwiazdy, to rezerwujcie daty i kupujcie bilety!

protocol-recordings-get-connected-min

Zdjęcie: rukes.com

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.