“Pryda Presents” – Nowy label Erica Prydza!

28 maja 2017

eric-prydz-fan-news
Gdyby powstała ankieta na najbardziej szanowanego DJ-a, to Eric Prydz byłby w samej czołówce… A może i na pierwszym miejscu! Nie chodzi tylko jego dokonania, jako producenta, który wykreował swój unikalny styl i nie podąża za modą, ale również osiągnięcia, jako człowiek. W tamtym roku przekazał pieniądze ze sprzedaży biletów na fundacje walczącą z rakiem, w tym zaś wystartowała 5 edycja jego wspaniałego show – “EPIC”, powrócił także do swojej audycji “EPIC Radio” w radiu Beats 1. Ciężko to wszystko wymienić jednym tchem, a tutaj trzeba dopisać jeszcze jeden sukces.

Trzeba przyznać, że Eric jest niesamowicie pracowitym producentem. Kolejnym dowodem na to jest zapowiedź nowej, własnej wytwórni o nazwie “Pryda Presents”.  W planach wydawniczych są już 2 utwory. “Feel” Cristopha, a także nowy numer alter-ego Erica, czyli Tonja Holma. Zapowiada się uczta dla fanów progresywnych brzmień!

“Jestem zaszczycony, że mogę powitać Cristopha na pokładzie Prydy… Startuję z nową wytwórnią o nazwie “Pryda Presents”, pierwszym wydaniem jest “Feel”, które miało swoją premierę w zeszłym tygodniu, w EPIC Radio. Drugim planowanym releasem jest Tonja Holma…”

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.