Eric Prydz szykuje wyjątkową premierę. Nowy utwór w drodze!

4 Lis 2017

eric_prydz_epic_5-0-holograms

Erica Prydza nie trzeba nikomu przedstawiać. Szwedzki producent ma na swoim koncie wiele udanych i – co najważniejsze – ambitnych produkcji. Jego ostatnim singlem wydanym pod aliasem Pryda jest kawałek “Lillo”, który ukazał się pod koniec ubiegłego roku, i który po dziś dzień wspominam z wielkim sentymentem. Wreszcie przyszła pora na nową porcję muzyki i to nie byle jakiej!

Miesiąc temu w cotygodniowym radio show “Group Therapy”, prowadzonym przez trio Above & Beyond, miał premierę najnowszy utwór artysty o nazwie “Stay With Me”. Warto dodać, że dotychczas pojawił się tam trzykrotnie. Oprócz tego, utwór znalazł swoje miejsce chociażby w podcaście Avicii’ego, co wskazuje na to, że premiera już wkrótce. Wrażenie to potęguje fakt, że w tym tygodniu na twitterowym koncie Szweda, pojawiło się nagranie z jednego z jego występów, zawierające właśnie “Stay With Me”.

Kawałek, który zostanie opublikowany pod aliasem Pryda, nie ma jeszcze oficjalnej daty premiery, niemniej jednak fakt, iż został on oficjalnie zaprezentowany w mediach społecznościowych producenta, daje do myślenia. Pewne jest jedno – czeka nas kolejna wysokiej jakości premiera od Erica Prydza. Osobiście nie mogę się doczekać!

O autorze

Avatar autora
Patryk Wojtanowicz editor