Gwiazdy EDM remixują “Let Me Love You” Snake’a i Biebera!

25 Lis 2016

let me love you
Jakiś czas temu na naszej stronie pojawiła się informacja dotycząca prawdopodobnego wydania przez DJ-a Snake’a albumu z remixami piosenek, które pojawiły się na jego debiutanckim krążku “Encore”. Ostatnio swoją housową interpretację utworu “Let Me Love You” udostępnił Tiesto. Jak się okazuje – nie jest to jedyny producent, który postanowił zabrać się za remix podbijającego listy przebojów hitu. Swoimi dokonaniami w pracy nad najnowszym remixem dla Francuza podzielił się również Zedd. Udostępnił on bowiem na swoim profilu Snapchat, dwa 10-sekundowe klipy ukazujące fragmenty jego najnowszej produkcji. Wczoraj poinformował fanów poprzez Twittera, że prace nad nim są już ukończone. Krótkie fragmenty nagrań ze studio możecie zobaczyć na dole.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=19&v=4OY5fAhIcAk

“Oficjalnie skończyłem mój remix dla @djsnake i @justinbieber.” – Zedd

“Najlepsza rzecz, jaką ostatnio słyszałem!” – DJ Snake

We wcześniejszym wpisie informowaliśmy też o remixie Don Diablo. Jeżeli jesteście ciekawi efektów pracy to mamy dla Was dobre wieści. Holender zagrał własną wersję “Let Me Love You” podczas występu w Numa Club. 15 wśród najlepszych DJ-ów świata według rankingu DJ Mag Top 100 postawił na charakterystyczne dla siebie dźwięki z gatunku Future House. Cieszy mnie to, że pozostał przy swoim rozpoznawalnym stylu, głównie dlatego iż Don Diablo miał ostatnio mały “romans” z wszechobecnym ostatnio gatunkiem Future Bass.

Jeśli mało Wam wieści na temat nowych remixów dla Francuza, to powiem, że własną interpretacje hitu nagranego wspólnie z Justinem Bieberem stworzył również Marshmello, który podobnie jak Zedd, poinformował o tym swoich fanów za pośrednictwem Twittera.

“Nie mogę się doczekać, żebyście usłyszeli oficjalny remix, który zrobiłem dla moich braci @djsnake i @justinbieber let me love you” – Marshmello

https://www.youtube.com/watch?time_continue=8&v=6JOeZ6bLRks

Możecie też przesłuchać wydanego już remixu Tiesto, który postawił tym razem na nie co inne, lżejsze klimaty.

O autorze

Avatar autora
Krzysiek Brodowski editor