Qlimax 2019 – Na dniach rusza sprzedaż pakietów hotelowych!

8 Sie 2019

Gdy w poniedziałki wstaje się przyjemniej, kawa smakuje aż za dobrze, a szef wydaje się spoko gościem… Tak, prawdopodobnie mamy w planach wyjazd na festiwal muzyczny! Jesteśmy już na półmetku wakacyjnych, festiwalowych przygód, ale spokojnie – w żadnym wypadku nie jest to powód do zmartwień. Nadal możemy wybierać i przebierać w imprezowych opcjach, gdzie jedną z nich jest legendarny Qlimax. Przed nami kolejna edycja słynnego festiwalu dla miłośników cięższej odmiany muzyki tanecznej. Niekwestionowane święto fanów Hardstyle’u odbędzie się 23 listopada. Właśnie tego dnia wszystkie drogi prowadzą do GelreDome w Arhnem, w Holandii.

Qlimax, to jeden z najstarszych hardstyle’owych eventów. Co roku gromadzi rzesze fanów z całego świata, a bilety rozchodzą się w czasie krótszym niż godzina. Organizatorzy stawiają na oryginalność, a tym samym motyw przewodni oraz wystrój imprezy są unikalne i pozostają tajemnicą prawie do samego końca. Takie święto nie obejdzie się bez jedynego w swoim rodzaju hymnu, który wraz z wizualizacjami przedstawia koncept sceny, ale nadal – bez spoilerów. Oficjalna data sprzedaży samych biletów nie jest jeszcze znana, natomiast już 10 sierpnia o godzinie 13:00 rusza sprzedaż pakietów hotelowych, w skład których wchodzi:

– Bilet na Qlimax (opcjonalnie premium)
– Późne wykwaterowanie po imprezie od 13 do 17 (w zależności od hotelu)
– Ilość nocy od 1 do 4
– Transport: hotel – GelreDome – hotel
– Powitalne prezenty Qlimax

Pełną listę hoteli znajdziecie pod linkiem: travel.q-dance.comCeny zaczynają się od 180 do około 400 euro za osobę.

Pomimo tego, że Qlimax to festiwal skupiony typowo na muzyce Hardstyle, to wielokrotnie spotykałem na swojej drodze osoby, będące na co dzień fanami innych gatunków muzyki elektronicznej. Kompletnie nie przeszkadzało im to w dobrej zabawie i szaleństwie, z którego słynie ten festiwal. Warto odwiedzić to miejsce chociaż raz w życiu i doświadczyć tajemniczej otoczki, niesamowitych wrażeń wizualnych, jaki i jedynej w swoim rodzaju atmosfery, którą tworzy wiele osób z Polski, jak i całego świata. Przedsmak tego co nas czeka możecie ujrzeć na aftermovie z zeszłorocznej edycji Qlimax.

O autorze

Avatar autora
Przemysław Ciupek editor

Pasjonat muzyki i organizacji wydarzeń. Niespełniony artysta. Miłośnik piłki nożnej oraz mody męskiej.