Revealed Recordings wyda utwór podobny do produkcji Dyro?

10 Gru 2016

Revealed
Gdy 2 lata temu Dyro otworzył Wolv, czyli swoją własną wytwórnię, chciał się uniezależnić się od presji wydawcy i mieć swobodę w realizacji utworów. Taki ruch pozwolił mu w pełni rozwinąć skrzydła i zdobyć jeszcze większy rozgłos. Wychodzi na to, że jego styl jest tak dobry, że Revealed Recordings postanowiło się nim mocno zainspirować.

Kawałek “Against All Odds” Dyro, został wydany 2 lata temu i było to trzecie wydanie w Wolv. Słychać w nim charakterystyczny, wydawać by się mogło, nie do podrobienia styl, ale do czasu. Była wytwórnia Holendra, czyli Revealed Recordings, ostatnio zapowiedziała wydanie “Riot” Seth Hillsa. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że oba utwory są do siebie bardzo podobne! Słychać w nich zbliżoną melodię, ostry lead i szorstki bassline, który brzmi identycznie jak utwór Dyro!

Te podobieństwo zauważyło “Revealed Portugal”, udostępniając wpis na Twitterze:

“Dyro założył WOLV do wypuszczenia swoich nowych numerów, ponieważ Revealed nie chciało tego wydać. Teraz oni wypuszczają kopię ‘Against All Odds'”

Dyro w dość spokojny sposób skomentował:

“ToamVu97, REvealedRecPT, lol, to oczywiste”

Reakcja młodego producenta, nie jest żadnym zaskoczeniem, gdyż jak wiadomo Dyro i Hardwell (założyciel Revealed) są przyjaciółmi. Być może już wcześniej wiedział o tym wydaniu.

Póki co, sami przesłuchajcie oba utwory i oceńcie czy jest coś na rzeczy. Premiera “Riot” zapowiedziana jest na 16 grudnia.

Seth Hills – Riot

Dyro – Against All Odds

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.