Rezz i Malaa wydali wyczekiwany utwór “Criminals”. Udany collab?

31 Paź 2019

Krótka wymiana zdań na Twitterze, gościnny występ, zapowiedź i premiera. Dziś ukazał się pierwszy owoc współpracy Rezz i Malaa, którym jest utwór “Criminals”. Kawałek ukazał się nakładem wytwórni Confession, której właścicielem jest – nie kto inny, jak – Tchami.

Początki współpracy Rezz i Malaa

Spekulacje co do kolaboracji tych dwojga producentów krążyły w sieci od dawna. Wszystko zaczęło się od niewinnego Tweeta, który ukazał się 15 sierpnia.

Wydawać by się mogło, że sprawa ucichła, jednak powrót do wpisu obojga artystów nastąpił 23 września za sprawą francuskiego producenta. Od tego dnia nie mogliśmy mieć wątpliwości, co do współpracy obojga artystów.

Malaa i Rezz, to charakterystyczne postaci na światowej scenie EDM. Połączenie stylu zamaskowane bandyty z dziewczyną w hipnotyzujących okularach, pobudziło wyobraźnię fanów. Wszystkie domysły, spekulacje, oraz domniemania zostały skutecznie zamknięte 27 października, kiedy to Malaa udostępnił na swoim profilu ten oto filmik.

Wyświetl ten post na Instagramie.

REZZ x MALAA – Criminals … OCT 31

Post udostępniony przez MALAA (@malaamusic)

Nagranie pochodzi z imprezy Freaky Deaky, gdzie “Bandyta” odwiedził Rezz podczas występu. Właśnie wtedy pierwszy raz mogliśmy oficjalnie usłyszeć wynik ich współpracy.

Rezz x Malaa “Criminals” – Oficjalna okładka

Premiera w kilka dni

Pochodzący z Francji, zamaskowany producent, nie pozostawił również złudzeń co do daty premiery. Ta nastąpiła szybko, bo cztery dni po opublikowaniu filmiku zapowiadającego utwór. Jedyne co pozostawało niewiadomą to wytwórnia, w której ukaże się “Criminals”. Wybór padł na francuski label – Confession, którego właścicielem jest Tchami. Takie połączenie nie mogło się nie udać.

Dołączcie do społeczności polskich fanów Confession: Confession Team Poland

O autorze

Avatar autora
Artur editor

Pomysłodawca oraz właściciel strony Confession - Team Poland, fanatyk francuskiej sceny muzycznej, oraz muzyki Bass / G - House.