Road To Ultra Australia – Znamy line-up pierwszej imprezy Ultra w Australii!

ultra-europe-2015-croatia-sety-news

Już nie po raz pierwszy przekazuję Wam informacje o światowej ekspansji marki Ultra. Całkiem niedawno odbyła się pierwsza edycja w Meksyku, podczas tegorocznej jesieni mieliśmy także wielki tour Ultra Worldwide po Azji, ale to jeszcze nie koniec dobrych wiadomości dla fanów imprez z wielkim “U” w logo.

Swój pierwszy raz z tym eventem przeżyje wkrótce Australia. Dokładnie 24 lutego 2018 roku w Melbourne wystąpią EDM-owe gwiazdy światowego formatu, gdzie m.in. jako headlinerzy zawitają Afrojack i Axwell & Ingrosso.

Line-up nie przytłacza, ale można to zrzucić na fakt, iż jest to dopiero pierwsza edycja imprezy spod znaku Ultra w Australii. Dodatkowym usprawiedliwieniem jest sama ranga – event nazywa się bowiem “Road To Ultra Australia”. Oznacza to, że wydarzenie ma za zadanie wprowadzić markę na dany rynek, aby w następnych latach – w zależności od zainteresowania – zaprezentować pełną wersję imprezy, jaką znamy chociażby ze Splitu.

Osobiście nie spodziewałbym się też livestreamu z eventu, niemniej jednak wciąż mam nadzieję na miłe zaskoczenie ze strony organizatorów.

australia-lineup-2018

O autorze

Avatar autora
Patryk Wojtanowicz editor