Rozpiska transmisji z Sunrise Festival 2016!

Rozpiska transmisji z Sunrise Festival 2016
Już za kilka godzin rozpocznie się największy polski festiwal EDM – Sunrise Festival 2016! Fani elektronicznej muzyki z Polski i nie tylko, zawitali do Kołobrzegu, gdzie jak co roku odbędzie się fantastyczna impreza. W tym roku będziemy mogli usłyszeć między innymi Steve Angello, Tujamo, EDX, Sam Feldt i wielu innych. Oprócz tego ujrzymy sporą ilość polskich artystów, a wśród nich Toma Swoona i AK9. Jeśli chcecie wiedzieć czy Wasz ulubiony producent będzie transmitowany na YouTube, to z pomocą przyjdzie Wam oficjalna rozpiska transmisji z Sunrise Festival 2016.

Po raz pierwszy w historii Sunrise Festival odbędzie się live stream za pośrednictwem YouTube. Jesteśmy niezmiernie ciekawi jaką formą przyjmie transmisja. Patrząc na zapowiedziany timetable nie możemy narzekać (chociaż brakuje np. Tchamiego). Warto pamiętać, że artysta może nie zgodzić się na nadawanie swojego występu. Przygotujcie prowiant i już o 21:30 rozpoczynamy relację z Kołobrzegu!

sunrise-festival-2016-timetable

Sunrise Festival | Facebook

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.