RUDGR – Znany fotograf EDM wydaje książkę

16 Lip 2015

rudgr-this-is-my-church-news

Fotografia, to niezwykle szeroka dziedzina sztuki w której oprócz wiedzy technicznej trzeba też posiadać swego rodzaju wrażliwość. Małe lokalne imprezy jak i olbrzymie festiwale nie obejdą się bez fotorelacji. W świecie EDM jest wielu znanych fotografów takich jak Rukes czy właśnie tytułowy Rudgr. W większości, to właśnie ich zdjęcia możecie oglądać na oficjalnych stronach Ultra Music Festival czy Tomorrowland. Z punktu widzenia fana elektronicznej muzyki tego typu praca wydaje się być spełnieniem marzeń.

Rudgr postanowił wydać książkę pod tytułem “This Is My Church”. Zgodnie z opisem zawiera najlepsze zdjęcia fotografa oraz komentarze od takich gwiazd jak Martin Garrix, Tiesto czy Hardwell. Specyfikacja techniczna skłania mnie do nazwania tego KSIĘGĄ – 320 stron, 2,5 kg. Nie jest to tania lektura, bo w oficjalnym sklepie kosztuje 190 zł. Czy warto? Osobiście chciałbym ja mieć w kolekcji.

Oficjalna strona książki: http://www.thisismychur.ch/
Link do sklepu:
 http://thisismychurch.fanfiber.com/en/Product/This-Is-My-Church

 

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.

Zobacz również

Brak wpisów.