Ruszaj na Ultra Europe z mega ekipą. Sprawdź ofertę Ultra Party Camp!

A gdyby tak połączyć wakacyjny wypoczynek i zabawę na Ultra Europe 2020? Polska firma Ultra Party Camp przygotowała ofertę, która łączy w sobie festiwalowe emocje i relaks w słonecznej Chorwacji. Jeśli szukasz ludzi do wspólnej zabawy i chcesz wyruszyć w tę przygodę razem z innymi pozytywnymi ludźmi, to tutaj znajdziesz coś dla siebie. Do wyboru jest kilka wariantów cenowych w zależności od Twoich potrzeb i oczekiwań.

Warto już teraz zastanowić się nad rezerwacją wyjazdu, bo aktualnie w sprzedaży są najtańsza pula biletów na Ultra Europe 2020, a także najtańsze opcje noclegowe. Możecie również zaoszczędzić 50 zł (na każdej z osób), korzystając ze specjalnego kodu rabatowego. Dlaczego warto jechać na Ultra Europe z Ultra Party Camp?

Festiwal i wakacje w jednym

Tak jak wspomniałem we wstępie, oferta Ultra Party Camp łączy w sobie zabawę na Ultra Europe 2020 oraz wypoczynek. Plan zakłada 5 dni pobytu w Splicie, gdzie odbywa się festiwal oraz kolejne 5 dni w miejscowości Novalja, która znajduje się na wyspie Pag i która to przez wielu nazywana jest “chorwacką Ibizą”.

Ultra Beach Chvar | Ultra Europe

Plan zakłada wyjazd z Polski 8 lipca, zakwaterowanie i odpoczynek 9 lipca, następnie zabawę na festiwalu, który rozpoczyna się 10 lipca i trwa do 12 lipca włącznie. Taki układ sprawia, że można spokojnie odetchnąć po podróży i ruszyć na zabawę w pełni sił. 13 lipca wycieczka przenosi się do miejscowości Novalja, gdzie można – w zależności od potrzeb – dalej się bawić, zwiedzać, albo po prostu relaksować. 17 lipca to czas na wykwaterowanie i wyjazd do domu, gdzie ostatecznie powrót do Polski przewidziany jest na 18 lipca. Podsumowując cała wyprawa trwa 10 dni od 8 do 18 lipca.

Więcej informacji o ofercie Ultra Party Camp: http://bit.ly/UltraEurope2020EM

Niezależnie od wyboru, każda z opcji wyjazdu z Ultra Party Camp zawiera: transport w obie strony autokarem, 8 noclegów oraz 5 dni pobytu w Splicie i 5 dni pobytu w Novalja.

Kilka opcji noclegu o różnym standardzie

Każdy z nas ma inną wizję komfortu lub po prostu chce przeznaczyć na wyjazd określoną sumę pieniędzy. Najbardziej ekonomiczna opcja, to nocleg w namiocie na oficjalnym campingu Ultra Europe. Możecie zabrać swój namiot lub za dodatkową opłatą, wypożyczyć na miejscu. Jeśli wolicie spać w łóżku, to tu rozpościera się wiele opcji, w tym: hostel, apartamenty, pokoje IVO oraz hotel. Oczywiście wszystko zależy od tego, ile pieniędzy chcecie przeznaczyć na wyjazd i jakiego standardu oczekujecie.

W Novalji nocleg przewidziany jest apartamentach, które znajdują się w centrum miasta. Najbliższa plaża znajduje się ok. 300 metrów od miejsca noclegu.

Apartamenty w Novalja | UltraPartyCamp

Nie przegap okazji i najniższych cen

Niezależnie od tego, która z opcji wyjazdu Was interesuje, warto już teraz zarezerwować miejsce. Głównie dlatego, że obecnie obowiązują najniższe ceny i to zarówno rezerwacji noclegu, jak i zakupu karnetu na Ultra Europe 2020. Do końca lutego kupicie karnet na festiwal w cenie 699 zł (pula Early Bird), tak samo to teraz zapłacicie najmniej za rezerwację noclegu.

Dodatkowo, pamiętajcie aby składając rezerwację, skorzystać z kodu rabatowego: essentialmusic
Dzięki niemu zaoszczędzicie 50 zł na każdej z osób, niezależnie od wybranego standardu.

Więcej informacji o ofercie Ultra Party Camp: http://bit.ly/UltraEurope2020EM

Ultra Europe 2019 | Rukes.com

Do tej pory poznaliśmy pierwszą fazę line-upu Ultra Europe 2020. Już teraz wiemy, że z pewnością wystąpią, m.in. Armin van Buuren, David Guetta, DJ Snake, Marshmello i wielu innych. Nie mniej imponująco prezentują się headlinerzy sceny Resistance, która będzie gościć, m.in. Charlotte De Witte, Maceo Plex, Adam Beyer i innych.

Zobacz również:

Relive Ultra Europe 2019 with the Official Aftermovie in 4K!

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.