Sam Feldt wyda swój debiutancki album. Premiera jeszcze w tym roku!

19 Wrz 2017

sam-feldt-news-edm

Sam Feldt to obecnie jedna z czołowych postaci muzyki House, który stawia na mieszankę elektroniki z Pop. Ma on na swoim koncie takie hity, jak “Summer On You”, “Runaways” czy chociażby ostatnie “Yes”, gdzie wokalnie udzielił się znany piosenkarz RNB – Akon.

Po fali sukcesów przyszedł czas na debiutancki album Holendra. Na początku września, producent oznajmił na swoim Twitterze, że odebrał finalny mastering wszystkich utworów ze swojej pierwszej płyty.

“Właśnie dostałem ostateczny mastering mojego debiutanckiego albumu. Nie jesteście na to gotowi. 12 nowych utworów Sama Feldta. 6 października.” – Sam Feldt

Oprócz daty wydania nie znamy tracklisty ani nie wiemy jak wygląda okładka. Dwanaście utworów, to – patrząc na dzisiejsze standardy – całkiem sporo. Mam nadzieję, że artysta utrzyma poziom i postawi na różnorodność, ale jednocześnie zachowa charakterystyczną cząstkę emocji, która przyciąga jego fanów.

Na ten czas zostawiam Was z moim ulubionym utworem tego producenta, czyli “Summer On You”, który stworzył wraz z duetem Lucas & Steve.

O autorze

Avatar autora
Maks Klimek editor