Sam Feldt zapowiedział swój nowy album!

1 maja 2017

sam-feldt_1
Ostatnio znajomy zapytał mnie o największe zaskoczenie tegorocznego Ultra Music Festival. Bez cienia wątpliwości odpowiedziałem – Sam Feldt. Pełen energii występ, aż chciało się być w Miami, do tego żywe instrumenty… Po prostu magia! Sam znany jest z hitów takich, jak “Summer on You”, czy odświeżonego motywu “Show Me Love”, które na stałe goszczą na wielu playlistach. Jeśli lubicie jego twórczość, to mam dobrą wiadomość!

29 kwietnia, podczas emisji 68 odcinka “Heartfeldt Radio”, Sam Feldt podzielił się wspaniałą nowiną. Holender pracuje nad debiutanckim albumem! Słuchaczom przedstawił to w następujący sposób:

“Po moim show zamierzam wrócić do Amsterdamu, odpocząć z przyjaciółmi, a także spędzić trochę czasu w studiu pracując nad nowym albumem.”

Ta informacja ucieszy niejednego fana jego twórczości. Nie wiemy jeszcze czego możemy się spodziewać, ale jedno jest pewne, ten krążek z miejsca stanie się hitem!

Poniżej możecie usłyszeć ostatni epizod Heartfeldt Radio:

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.