Sebastian Ingrosso krytykowany w sieci za swoją… wagę

13 Paź 2019

Nagranie z występu Sebastiana Ingrosso na Medusa Festival cieszy się ogromną popularnością. Są ku temu dwa powody – pierwszy to dobrej jakości zapis nowego utworu Swedish House Mafii, a drugi to wygląd Ingrosso. “Internetowi specjaliści” postanowili dać upust swoim emocjom i niestety, ale Sebastian Ingrosso jest krytykowany w sieci za swoją… wagę.

Sebastian Ingrosso krytykowany w sieci

Portal 1001Tracklist – jako jeden z wielu – wrzucił fragment z występu Sebastiana Ingrosso na Medusa Festival. Część osób skupiła się na dobrej jakości zapisie audio “It Gets Better” Swedish House Mafii, za to wielu innych na wyglądzie Sebastiana. Krótko mówiąc, w dosadnych słowach podzielili się swoimi spostrzeżeniami na temat jego wagi.

“Ktoś tu zajada się burgerami…” – brianalfonsob

“O kurde, Ingrosso znowu przytył. Czy wszystko z nim w porządku? Naprawdę się o niego martwię” – the.real_saint_sam

“Ingrosso to nowy Carnage” – jujugarcia.st

“Sefastian Fatgrosso” – ri_xet

To tylko kilka przykładów komentarzy, bo oczywiście było tego o wiele, ale to o wiele więcej.

“Okropne… Ingrosso stać na więcej… co się z nim stało? Był taki poukładany i skupiony” – marcelloaol

“wow, ingrosso trochę przytył” – _duscasiano

“Ingrosso naprawdę przygotował swoje ciało do zimy” – nmonaco09

“Seb przybrał trochę na masie” – chris_p_umana

Nic nie umknie uwadze “ekspertów”

Prawda jest taka, że faktycznie Sebastian Ingrosso przytył – co widać na nagraniu. Tylko co to kogo obchodzi? W przypadku muzyki, cenimy artystę za jego twórczość i umiejętności, a nie za to jak wygląda. Kompletnie nie powinno mieć znaczenia jak wygląda, w każdym tego aspekcie. Warto też pamiętać, że zwiększenie wagi może wynikać z problemów natury zdrowotnej, jak i psychologicznej.

Faktem jest również, że takie są skutki komercjalizacji muzyki elektronicznej. Niegdyś niszowi (w kontekście światowej sceny muzycznej) artyści, zyskują status “gwiazdy”. To z kolei powoduje, że wiele osób ciekawią wszystkie aspekty ich życia, w tym właśnie wygląd. Jak to się mówi “coś za coś”.

Warto w tym momencie przypomnieć samobójstwo Avicii’ego. Tak jak wspomniałem, może być wiele przyczyn zwiększenia masy ciała. Nie znamy całej historii, więc warto się nieco pohamować w skrajnych opiniach. Czasem jeden komentarz za dużo może sprawić naprawdę dużo bólu. Szanujmy się i kochajmy, bo łączy nas muzyka!

Swedish House Mafia – Save The World

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.