Sebastian Ingrosso wyda pierwszy od dwóch lat utwór, bez udziału Axwella

20 Lut 2016

sebastian-ingrosso-flags-news

Sebastian Ingrosso jest jednym z producentów, których nie trzeba przedstawiać fanom EDM. Większość osób kojarzy go ze współpracy z Axwellem i Steve Angello, czyli niezwykle popularnym projektem o nazwie Swedish House Mafia. Jak wiemy, w 2013 roku producenci zakończyli współpracę, w efekcie czego Steve rozpoczął solową karierę, a Sebastian i Axwell połączyli się w duet Axwell/\Ingrosso. Wszystkim wyszło to na dobre, bo skoro uznali, że wyczerpuje się pewna formuła, to trzeba spróbować czegoś nowego.

Mimo ciężkiej pracy i sukcesów Axwell/\Ingrosso, Sebastian postanowił dla odmiany stworzyć utwór z innymi producentami. Na jego profilu SoundCloud pojawił się kawałek o nazwie “FLAGS!”, który skomponował wspólnie ze swoimi rodakami ze Szwecji, czyli LIOHN i Salvatore. Jeśli liczycie na pogodny Progressive House w stylu A/\I, albo na nieco mocniejszą odmianę SHM, to muszę Was rozczarować. Producenci postanowili spróbować swoich sił w brzmieniach Electro House, które w zasadzie są swego rodzaju eksperymentem.

Komentarze, podobnie jak i odczucia, są podzielone. Jedni uważają, że warto próbować czegoś nowego, a inni mówią, że tym razem Ingrosso się nie popisał. Tak czy inaczej, utwór zostanie wydany 11 marca w wytwórni Refune Music.

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.