Seks podczas imprezy w klubie. Rekord głupoty został pobity!

5 Lis 2017

Kilka osób podesłało mi ten filmik i zastanawiałem się czy w ogóle powinienem o tym pisać. Ostatecznie uznałem, że może to nagranie będzie przestrogą dla niektórych osób, które lubią się “ostro” bawić. W świecie wszechobecnych kamer, takie sytuacje nie przejdą bez echa, ale do rzeczy…

W sieci pojawiło się nagranie z klubu Milo Concert Hall, który znajduje się w Niżnym Nowogrodzie w Rosji. Na nagraniu tym widać, jak Ksenia Smirnowa, bo tak nazywa się owa dziewczyna, uprawia seks z mężczyzną. Może nie byłoby w tym nic specjalnego, gdyby nie fakt, że akt ten odbył się na środku sali do tańczenia, po brzegi wypełnionej ludźmi. Wokół momentalnie zebrała się grupa ludzi, którzy wyciągnęli smartfony i zaczęli nagrywać całe zajście.

Nagranie (+18): liveleak.com

Filmik w błyskawicznym tempie zyskał sławę w internecie i bije rekordy oglądalności. Informacja o incydencie dotarła do władz uczelni, które skreśliły 18-sto letnią Ksenię z listy studentów. Warto dodać, że studiowała ona pedagogikę i miała zamiar zostać nauczycielką.

Osobiście widząc ten film czułem potężne zażenowanie, więc mam nadzieję, że będzie to przestrogą dla wszystkich, aby nie nadużywać substancji i kontrolować własne zachowanie. A w szczególności w miejscach publicznych.

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.

Zobacz również

Brak wpisów.