Selena Gomez potrzebowała przeszczepu nerki. Z pomocą przyszła jej przyjaciółka!

19 Wrz 2017

selena-gomez

Podczas tegorocznych wakacji było bardzo cicho ze strony Seleny Gomez. W tym roku zostało opublikowanych kilka jej muzycznych materiałów, na czele z “It Ain’t Me” we współpracy z Kygo, które odniosły sukces chociażby na playlistach światowych rozgłośni radiowych. Powód był jednak bardzo prosty – kwestie zdrowotne.

I nie była to błaha rzecz – gwiazda zmaga się z toczniem rumieniowatym. Choroba ta była znana opinii publicznej, choć czasem poddawano ją w wątpliwość. Wpis na Instagramie artystki jednoznacznie potwierdził, że sytuacja była dosyć poważna, i to do tego stopnia, że musiało dojść do przeszczepu nerki.

I’m very aware some of my fans had noticed I was laying low for part of the summer and questioning why I wasn’t promoting my new music, which I was extremely proud of. So I found out I needed to get a kidney transplant due to my Lupus and was recovering. It was what I needed to do for my overall health. I honestly look forward to sharing with you, soon my journey through these past several months as I have always wanted to do with you. Until then I want to publicly thank my family and incredible team of doctors for everything they have done for me prior to and post-surgery. And finally, there aren’t words to describe how I can possibly thank my beautiful friend Francia Raisa. She gave me the ultimate gift and sacrifice by donating her kidney to me. I am incredibly blessed. I love you so much sis. Lupus continues to be very misunderstood but progress is being made. For more information regarding Lupus please go to the Lupus Research Alliance website: www.lupusresearch.org/ -by grace through faith

Post udostępniony przez Selena Gomez (@selenagomez)

Dawcą została jej przyjaciółka, Francia Raisa, którą można także zobaczyć na jednym z trzech zdjęć udostępnionych w ramach wpisu.

“Nie ma słów, które oddałyby, jak bardzo jestem wdzięczna mojej przyjaciółce. Dała mi bezcenny prezent i wykazała się niesamowitym poświęceniem, oddając mi nerkę. Jestem niesamowicie szczęśliwa.” – Selena Gomez

My także się cieszymy z takiego obrotu spraw i życzymy zdrowia!

O autorze

Avatar autora
Patryk Wojtanowicz editor