Sensation Poland 2018 – Fedde le Grand i Marco V pierwszymi artystami!

23 Kwi 2018

Poznaliśmy pierwszych dwóch artystów, którzy wystąpią podczas polskiej edycji Sensation 2018. Line-up otwierają Fedde le Grand i Marco V, którzy już 13 października zawitają do Areny w Gliwicach. Jeśli jesteście zainteresowani tym wydarzeniem, to bilety są do nabycia tutaj: www.sensation.com. Sensation Poland 2018 organizuje polska agencja TME.

Fedde le Grand to jeden z najbardziej znanych holenderskich DJ-ów związanych z muzyką House. Swoje zamiłowanie i pasję do muzyki elektronicznej finalizował w studiu w Utrechcie, dzięki czemu powstały jego wielkie przeboje: „Put Your Hands Up For Detroit“, legendarne „Let Me Think About It“ z Idą Corr, czy tzw. event killer „Metrum“. Sety Holendra bawią tłumy na wszystkich kontynentach, a jako jeden z headlinerów grał wielokrotnie na największych festiwalach, m.in. Ultra Music Festival, Tomorrowland czy Electric Daisy Carnival (EDC)! Fedde to nie tylko utalentowany producent, ale również świetny promotor. Można powiedzieć, że Nicky Romero czy Deniz Koyu to jego “dzieci”, gdyż poprzez swoją wytwórnię Flamingo Recordings wypromował tych artystów, ale też wielu innych. Fedde le Grand wystąpi już 13 października na evencie Sensation Poland 2018 który odbędzie się w gliwickiej Arenie. Dołącz do nas i zobacz jak Fedde le Grand wchodzi na scenę!

Marco V to żywa legenda holenderskiej sceny muzyki elektronicznej. Jego produkcje, ale także sety, posiadają nietuzinkowy styl, który już od wielu lat porywa tłumy. Wszyscy klubowicze, w tym przede wszystkim ci starsi wiedzą, że kiedy Marco V znajduje się za konsoletą – na dancefloorze nie ma nudy. „False Night”, „Godd”, „Unprepared” czy jego wyśmienita wersja klasyku od The Killers „Mr Brightside” do tej pory cieszą ucho. „V” wystąpił podczas edycji Sensation White w Polsce w 2006 i 2008 roku i jako wielka legenda zagra classic seta podczas nadchodzącej edycji, która odbędzie się 13 października w gliwickiej Arenie!

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.