Sensation Poland 2018 – Pure NRG i Mr. White zawitają do Gliwic!

14 maja 2018

Poznaliśmy kolejnych dwóch artystów, którzy wystąpią podczas polskiej edycji Sensation 2018. Do line-upu dołączają Pure NRG oraz Mr. White, którzy już 13 października zawitają do Areny w Gliwicach. Jeśli jesteście zainteresowani tym wydarzeniem, to bilety są do nabycia tutaj: www.sensation.com. Sensation Poland 2018 organizuje polska agencja TME.

Od show Sensation oczekuje się wiele, a występ PureNRG LIVE jest gwarancją spełnienia tych oczekiwać! Ten duet tworzą dwa niezwykle silne w świecie trance nazwiska – Solarstone oraz Giuseppe Ottaviani. Pierwszy z nich, Brytyjczyk, to zdecydowanie legenda sceny, słynąca z tzw. „pure trance”. Drugi zaś to znany z doskonałych występów na żywo Włoch. To niesamowite połączenie muzycznych umysłów, zdolności twórczych i magnetyzmu podczas występów nastąpiło latem 2014 roku. Muzyka, jaką tworzą nie pochodzi z USB czy CD. PureNRG LIVE prezentuje wyłącznie ekskluzywne materiały z ekskluzywnymi edycjami, świeżymi produkcjami i remiksami. Wzajemna interpretacja klasyków od Solarstone’a i Ottaviani’ego, zawsze w 100% na żywo, ze wszystkimi nieoczekiwanymi zwrotami akcji i emocjami, które zagwarantować może tylko występ LIVE! Muzyka, którą znasz z modyfikacjami, których nigdy wcześniej nie słyszałeś to gwarancja niezapomnianych przeżyć. Szanowni Państwo, po raz pierwszy w Polsce w tym wydaniu – PureNRG LIVE wystąpią 13 października podczas Sensation Poland 2018!

 

„Sensacja” nie może odbyć się także bez legendarnego Mr White’a! Producent, który jest nieodłącznym elementem Sensation wie, jak wprowadzić publiczność w imprezowy nastrój oraz wyśmienity klimat. Owiany magiczną tajemnicą DJ, który występował już podczas wielu edycji show, doskonale potrafi przekazać tłumowi swą niesamowitą energię. Mr White to ikona muzyki tanecznej, która charakteryzuje się niezwykłą determinacją za deckami oraz niewyobrażalną pasją. Mr White wystąpi już 13 października na Sensation Poland 2018!

Bilety dostępne na www.sensation.com

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.