Seven Lions i Jason Ross z “Known You Before”. Progressive Trance!

8 Gru 2019

Po raz kolejny Seven Lions i Jason Ross łączą siły. Ich czwarta i długo wyczekiwana produkcja “Known You Before”, to utrzymany w stylu Progressive Trance utwór, który idealnie oddaje charakter obydwu artystów. Na wokalu udzieliła się Emilie Brandt, znana z “Lost” od Illenium. Dlaczego warto przesłuchać “Known You Before” od Seven Lions i Jason Ross?

To musiało się udać

Niewielu artystów w muzyce elektronicznej współpracuje ze sobą tak często i jednocześnie z tak dobrym rezultatem. Mam tu na myśli nie tylko collaby, ale też wspólne sety na festiwalach. Seven Lions i Jason Ross idealnie odnajdują się zarówno w Dubstepie jak i w muzyce Trance, a to jest szczególnie rzadko spotykane.

“Nie jestem w stanie wyobrazić sobie lepszego zespołu niż ten tutaj. Przez ostatni rok, Emilie, Jeff i ja stworzyliśmy wyjątkową więź i myślę, że przejawia się to w naszym nowym utworze ‘Know You Before’. Premiera w ten piątek, w Ophelia Records” – Jason Ross

Festiwalowa produkcja

“Known You Before” mogliśmy usłyszeć na festiwalach już na początku 2019 roku, podczas “The Journey II Tour”. Po wielu miesiącach oczekiwania otrzymujemy niezwykły utwór, utrzymany w stylu Progressive Trance.

https://www.facebook.com/OpheliaRecords/videos/2198482313780606/

Widząc obok siebie te dwa słowa, od razu mogą przyjść Wam na myśl Above & Beyond oraz wytwórnia Anjunabeats, gdzie ta produkcja pasowałaby idealnie. Jednak utwór został wydany w Ophelia Records, założonej przez Seven Lions w 2018 roku. Melodyjne akordy i świetny wokal Emilie Brandt nadają tej produkcji charakteru.

Warto przesłuchać utwór od początku do końca, bo jest to swego rodzaju opowieść. Najpierw wczuwamy się w niesamowity wokal, następnie uderzają nas mocniejsze dźwięki, aż wreszcie przechodzimy do dropu. Prawdziwa kulminacja następuje w drugiej części, drugiego dropu.

Utwór możecie zakupić tutaj: https://ophelia.lnk.to/JRSLKYB

Zobacz również:

Seven Lions & Jason Ross – Known You Before (ft. Emilie Brandt)

O autorze

Avatar autora
ak editor