Seven Lions i Echos, czyli potężna dawka elektronicznych brzmień!

13 Lis 2016

Seven Lions
2016 rok to niezwykle udany okres wytwórni Monstercat. Do labelu dołączyło wielu nowych artystów, a Ci którzy wydają tam od dawna, zyskują coraz większą popularność. Przykładem może być Marshmello, który wydałw Monstercat swój utwór „Alone”, a teraz odniósł olbrzymi, międzynarodowy sukces. Reguła ta zostaje zachowana, a potwierdza to nowa produkcja od Seven Lions i Echos.

Piosenka miała swoją premierę w serwisie Billboard, gdzie przeprowadzono wywiad z autorami “Cold Skin”. Dowiedzieliśmy się w ten sposób od Lexi z duetu Echos oraz samego producenta, jak doszło do tej współpracy:

„Pamiętam, że byłam na obiedzie kiedy Tal zadzwonił do mnie i powiedział, że Seven Lions chce nagrać z nami numer. Starałam się za bardzo nie napalać, jednak wyobraź sobie rozmowę telefoniczną, w której słyszysz, że jeden z Twoich ulubionych artystów chce z Tobą współpracować. To było chyba najwspanialsze uczucie na świecie.” – Lexi z duetu Echos

Seven Lions dodał kilka słów:

“Jestem bardzo zadowolony z wydania ‘Cold Skin’. Lexi ma świetny głos i nie wydaje mi się, żeby ludzie spodziewali się naszej współpracy.” – Seven Lions

Seven Lions | Facebook

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.