Shapov i Matisse & Sadko spotkali się w studiu!

5 Sty 2016

shapov-matisse-sadko-collab-news

Patrząc na topowe gwiazdy świata EDM, można łatwo zaobserwować, że muzyka ta zdominowana jest przez dwie nacje – Szwedów i Holendrów. Zarówno jedni jak i drudzy, mogą pochwalić się topowymi producentami, którzy reprezentują ich na międzynarodowej scenie. Znana wszystkim Swedish House Mafia, czy aliasy pokroju Martin Garrix i Tiesto, to idealne przykłady na ukazanie muzycznej potęgi tych narodów. Warto jednak zainteresować się trzecim, zdobywającym coraz większe uznanie graczem, jakim są producenci pochodzący z Rosji.

“Lock ‘n’ Load”, “Memories”, czy skomponowane wspólnie z Martinem Garrixem utwory “Dragon” i “Break Through The Silence”, to tylko mały wycinek twórczości duetu Matisse & Sadko. Podobnymi osiągnięciami może się pochwalić były członek Hard Rock Sofa, a aktualnie solowy producent – Shapov. Jest on związany z wytwórnią Axwella, która promuje jego najnowsze kawałki.

Nic dziwnego, że spotkanie trójki tak uzdolnionych producentów wzbudziło zainteresowanie fanów. Na profilu Shapova (jak i Matisse & Sadko) na Facebooku, pojawiło się zdjęcie podpisane, jako “Zombie session with Matisse & Sadko”. Myślę, że nikt nie ma wątpliwości co do powodu takiego spotkania. Z niecierpliwością czekam na pierwsze efekty współpracy!

Zombie session with Matisse & Sadko

Posted by Shapov on 4 stycznia 2016

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.