Shaun Frank wydał utwór z Ashe. Udane połączenie Popu i Trapu!

24 Wrz 2016

Shaun Frank wydał utwór z Ashe
Shaun Frank robi ostatnio duże postępy w swojej karierze DJ-a/producenta. W ubiegłym roku miał on okazję współpracować z Oliverem Heldensem przy utworze “Shades Of Grey” czy z KSHMR-em przy “Heaven”. Kanadyjczyk bardzo dobrze odnajduje się w wielu podgatunkach EDM i ciągle próbuje czegoś nowego. Tym razem, Shaun Frank wydał utwór z Ashe, czego efektem jest utwór “Let You Get Away”.

Shaun postanowił zaprosić do współpracy amerykańską wokalistkę Ashe, z którą szybko się zaprzyjaźnił. Podczas podróży do Toronto dwójka muzyków zaczęła pracę nad wspólnym singlem. Całość wyszła naprawdę nieźle! Frank oraz wokalistka z San Diego doskonale połączyli popowe brzmienia z nieco ostrzejszymi, trapowymi dźwiękami. Wpadająca w ucho melodia sprawia, że aż chce się tańczyć.

“Let You Get Away” supportują, m.in. Dillon Francis, The Chainsmokers czy Lost Frequencies. Do piosenki powstał też teledysk, który pokazuje dlaczego nie warto zadzierać z kobietami. Jeżeli lubicie tego typu brzmienia, to najnowszy singiel Shauna Franka na pewno Wam się spodoba!

Shaun Frank | Facebook | SoundCloud

O autorze

Avatar autora
Krzysiek Brodowski editor