Sigala wystąpi w Polsce. Twórca hitu “Easy Love” zawita do Warszawy!

8 Lut 2020

Nominowany do nagrody BRIT Awards brytyjski DJ, producent muzyczny i artysta Sigala, po sukcesie wyprzedanej trasy w 2018 roku, ogłasza szczegóły jego największej do tej pory trasy koncertowej. Jeden z jej przystanków to Polska, a konkretnie klub Niebo w Warszawie.

Jego pierwszy solowy singiel „Easy Love”, o energetycznej house’owej melodii zbudowanej wokół kultowego przeboju „ABC” The Jackson 5, wydany przez Ministry of Sound w 2015 roku pojawił się na pierwszym miejscu brytyjskiej listy przebojów!

Sigala – Easy Love (Official Music Video)

W 2018 roku Sigala wydał swój debiutancki album „Brighter Days”, na którym pojawili się tacy artyści, jak Meghan Trainor, French Montana, Sean Paul, The Vamps, Kylie Minogue czy Kodaline. Album był najwyżej notowanym debiutanckim albumem tanecznym 2018 roku i otrzymał certyfikat BRIT Silver.

Oficjalny plakat koncertu Sigala w Warszawie

Po ostatnich wakacyjnych koncertach na festiwalach w Wielkiej Brytanii i Europie w tym na Radio 1’s Big Weekend, SW4 Festival i Sziget Festival, Sigala udostępnił na swojej stronie „Mapę Świata”, dzięki której fani mogą przypiąć pinezkę w lokalizacji w dowolnymi miejscu na świecie, gdzie chcieliby, aby Sigala zagrał podczas następnej wyprawy. Światowa trasa koncertowa nie ominie Polski, bo już 26 marca Sigala wystąpi w klubie Niebo w Warszawie.

Kto: Sigala (World Tour)
Kiedy: 26.03.2020
Gdzie: Klub Niebo – Warszawa
Wydarzenie: Sigala Official Event

Bilety: TicketMaster.pl | LiveNation.pl

Zobacz również:

Sigala, Ella Eyre – Came Here for Love (Official Music Video)

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.