Sikdope zorganizował konkurs na remix “Follow”. Do dzieła producenci!

10 Paź 2019

Dawid Kabaciński aka Sikdope ogłosił konkurs na remix swojego utworu “Follow”. Współorganizatorem wydarzenia jest znany serwis 1001Tracklists, który to – podobnie jak Sikdope – poinformował o konkursie na swoich social media.

Szczegóły konkursu na remix Sikdope “Follow”

Zgodnie z oficjalną wiadomością Dawida, swoje interpretacje można wysyłać do 9 grudnia, na adres: sikdope.remix@gmail.com. Oczywiście Sikdope udostępnił paczkę ze stemami, która możecie pobrać tutaj: app.hive.com.

Zwycięska interpretacja zostanie dodana do paczki remix’ów “Follow”. Co ciekawe, nie ma żadnych wytycznych co do gatunków i brzmień, w jakich mają się poruszać producenci.

fam im doing a remix contest for my latest track “Follow!” Deadline is 9th December, email your remix to sikdope.remix@…

Gepostet von Sikdope am Dienstag, 8. Oktober 2019

Warto spróbować!

Jest sporo czasu, są stemy, jest dowolność w brzmieniu, a więc są to idealne warunki, aby spróbować swoich sił. Aktualnie nie ma i zakładam, że nie będzie głosowania poprzez “lajki” na Facebooku, co tym bardziej mobilizuje do pracy. Szansa na support Sikdope’a, a tym samym dotarcie do szerszego grona odbiorców ze swoją twórczością, to największa nagroda. Tym bardziej, że Dawid odnosi ogromne sukcesy na światowej scenie muzyki elektronicznej.

Jeśli jeszcze nie słuchaliście, to koniecznie sprawdźcie “Follow”, które można pobrać zupełnie za darmo!

Sikdope “Follow”

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.