Sikdope pierwszym Polakiem, który wystąpi na EDC Las Vegas!

Dawid Kabaciński aka Sikdope przeciera kolejne szlaki w historii polskiej muzyki elektronicznej. Tak jak w zeszłym roku Dawid był pierwszym Polakiem, który wystąpił na Coachelli, tak tym razem będzie pierwszym polskim producentem, który zagra na EDC Las Vegas. To ogromny sukces Sikdope’a, a zgodnie z jego słowami – w tym roku czeka nas jeszcze wiele niespodzianek!

Sikdope wystąpi na EDC Las Vegas 2020

Dziś ukazał się pełen line-up EDC Las Vegas 2020, który zawiera wiele ciekawych smaczków, jednak nas najbardziej interesuje sobota. To właśnie podczas drugiego dnia festiwalu wystąpi Dawid Kabaciński znany pod aliasem Sikdope. Tym samym stanie się on pierwszy polskim producentem, który zagra na Electric Daisy Carnival w Las Vegas!

Sikdope wystąpi na EDC Las Vegas 2020

“W ubiegłym roku byłem pierwszym Polakiem, który zagrał na Coachelli. W tym roku mam przyjemność być pierwszym Polakiem, który zagra na EDC Las Vegas! Dziękuję wszystkim za wsparcie a na koniec dodam, że to nie koniec niespodzianek w tym sezonie!” – Sikdope

ZOBACZ WIĘCEJ

Sikdope wydał 10 remixów "Follow". Cztery wersje od Polaków!

Warto przypomnieć, że w 2017 roku Dawid zagrał na Electric Daisy Carnival, ale w nie w Las Vegas, a w Orlando. Oprócz występu na Coachelli, w zeszłym roku Sikdope odniósł również inny, znaczący sukces. W kwietniu Dawid wydał utwór “My Whistle”, który stworzył wspólnie z Tiesto. Mogliśmy go usłyszeć podczas seta Tijsa na głównej scenie Ultra Music Festival w Miami. Do tego warto dodać również gościnny występ podczas seta Marshmello na Orange Warsaw Festival.

Cały line-up EDC Las Vegas 2020 wygląda naprawdę ciekawie. Warto zwrócić uwagę na set Oliver Heldens b2b Jauz, Timmy Trumpet b2b W&W, Giuseppe Ottaviani Live 3.0, SayMyName Hardstyle Set czy też brak Armina van Buurena. Generalnie mamy do czynienia z topowym składem, co patrząc na rozmach tego wydarzenia, nikogo nie dziwi.

EDC Las Vegas 2020 – Pełen line-up

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.