Sikdope z godzinnym setem pełnym nowości. To usłyszmy w 2020 roku!

13 Gru 2019

Wysokie notowania w podsumowaniu Spotify 2019, pochwały od managementu “The Shalizi Group”, do którego należy również Marshmello, Jauz czy Alesso, a także set B2B z Ghastly na Creamfields w Chinach. Dawid Kabaciński aka Sikdope, naprawdę nie próżnuje i dostarcza nam kolejne powody do radości. W tym całym pędzie, Dawid nie zapominał o swoich fanach i przygotował dla nich godzinny “Resolutions Mix”. Set zawiera same nowości, w tym niewydany collab Sikdope’a z duetem Loud About Us.

Jedyny taki mix

Sikdope przygotował prawdziwą niespodziankę dla swoich fanów, ale nie tylko! Najnowszy „Resolutions Mix”, którego premiera odbyła się 29 listopada w amerykańskim radiu SiriusXM, pojawiła się na MixCloudzie i Soundcloud. Dawid w godzinnym secie przedstawił, aż na trzydzieści trzy niewydane produkcje, które premierę będą miały dopiero w 2020 roku.

„Mój miks na koniec roku jest już dostępny. 100% niewydanej muzyki, która ukaże się w 2020 roku. Będę to robił co roku. Sprawdź to” – Sikdope

Sikdope “Resolutions Mix”

W “Resolution Mix” usłyszmy tylko i wyłącznie jeszcze niewydane kawałki od takich producentów, jak m.in.: Loud About Us, Jauz, Crankdat, Tynan, Brohug z Loge21, czy VIP od Dion Timmer’a.

Pierwsze, co rzuca się w oczy to współpraca naszych polskich producentów, czyli Sikdope’a i Loud About Us. Panowie mają już na swoim koncie jeden wspólny utwór “Back Again”, który zdobył wiele supportów i który wybrzmiał na głównej scenie Ultra Music Festival. Na ten moment nie znamy daty premiery nowego, wspólnego utworu trójki Polaków.

Warto zapoznać się z całą tracklistą, która zawiera wiele intrygujących pozycji. Set możecie go również przesłuchać w podanym linku poniżej, razem z podaną tracklistą na 1001tracklists: 1001.tl/f7y40wk

Mix możecie pobrać tutaj: app.hive.co

Zobacz również:


Sikdope – Resolutions Mix (100% Unreleased Music)

O autorze

Avatar autora
Daniel Szulc editor

Pasjonat elektronicznych brzmień, w wolnych chwilach robi muzykę. "Żaden gatunek jeszcze źle nie wpłynął na moją inspirację i kreatywność".